Rising Hell i Slain: Back from Hell za darmo w Epic Games Store

Rising Hell

Dzisiaj czwartek, a czwartek oznacza kolejne darmowe gry na PC w Epic Games Store. W tym tygodniu Amerykanie postanowili udostępnić graczom dwa bezpłatne tytuły: Rising Hell oraz Slain: Back from Hell. Nie są to może najpopularniejsze produkcje wszech czasów, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby i mimo wszystko warto je odebrać.

REKLAMA

Rising Hell i Slain: Back from Hell do odebrania za darmo w EGS

Zwiastun Rising Hell

Rising Hell to platformówka z elementami roguelike. Fabuła opowieści skupia się na postaci, która chce uciec z piekła. Aby jednak opuścić podziemną krainę, protagonista będzie musiał stawić czoła wszelkiej maści demonom i innym mieszkańcom piekielnej metropolii.

Z kolei Slain: Back from Hell to platformówka utrzymana w pixel-artowej oprawie graficznej. Fabuły samej w sobie tu nie uświadczymy – motywem przewodnim zabawy jest przemierzanie mrocznych lokacji i walka z rozmaitymi przeciwnikami.

Obie gry są już dostępne za darmo w Epic Games Store. Można je odebrać do najbliższego czwartku (13.10) do godziny 16:59.

Przeczytaj też: Gry fabularne

Następną darmową grą w Epic Games Store będzie ToeJam & Earl: Back in the Groove. Odbierzemy ją od 13 października od godziny 17:00.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!