RoboCop: Rogue City ze sporą aktualizacją! Do polskiego hitu trafi nowy tryb gry i wiele więcej

RoboCop Rogue City

RoboCop: Rogue City szybko okazało się jednym z hitów końcówki 2023 roku. Gra oparta na popularnej franczyzie filmowej jest nadal rozwijana, czego dowodzi jej dzisiejsza aktualizacja. Wprowadza ona m.in. tryb Nowej Gry+.

RoboCop: Rogue City – Nowa Gra+, nowy poziom trudności i więcej w najnowszej aktualizacji

Zwiastun RoboCop: Rogue City

RoboCop: Rogue City to gra, która zawładnęła końcówką zeszłego roku. Dlatego też warto wspomnieć, że doczekała się ona dziś obszernej aktualizacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wśród najważniejszych zmian zaobserwujemy wprowadzenie Nowej Gry+. Pozwoli nam ona na rozpoczęcie nowej zabawy z poprzednio odblokowanymi umiejętnościami oraz ulepszeniami Auto-9.

Poza tym do RoboCop: Rogue City trafiły także nowy poziom trudności oraz skórka (dostępna od momentu aktywacji Nowej Gry+), płyty główne i chipy dla broni Auto-9. Reszta nowości ogranicza się natomiast do naprawy różnych błędów.

Przypomnijmy, że RoboCop: Rogue City został wydany w listopadzie 2023 roku. W grę mogą zagrać posiadacze PC, PS5 i Xboxów Series X|S.

Źródło: Teyon

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.