RoboCop: Rogue City od polskich twórców Terminatora przedstawione! Postawimy się przestępcom z Detroit

RoboCop Rogue City

Firma Teyon jest znana na świecie przede wszystkim z dwóch gier. Pierwsza z nich – Rambo: The Video Game – nie spełniła oczekiwań zainteresowanych. Druga – Terminator Resistance – została ciepło przyjęta na rynku mimo widocznego gołym okiem ograniczonego budżetu. Teraz Polacy przedstawiają szerzej RoboCop: Rogue City.

RoboCop: Rogue City pokaże brutalność Detroit

RoboCop: Rogue City – gameplay

W RoboCop: Rogue City wcielimy się w pół-człowieka, pół-robota, który próbuje walczyć z szerzącą się w zatrważającym tempie przestępczością. Będziemy funkcjonariuszem prawa, rozwiązującym wiele delikatnych spraw w Detroit. To, jak podejdziemy do różnych sytuacji, zależy od naszych decyzji podejmowanych na przestrzeni całej rozgrywki.

Na Nacon Connect 2022 tak naprawdę po raz pierwszy mogliśmy lepiej przyjrzeć się RoboCop: Rogue City. Ukazano protagonistę, walkę, złoczyńców uprzykrzających życie ludziom, a także wyczuwalną na kilometr brutalność w Detroit.

Sprawdź także: Najważniejsze informacje o Nvidia GeForce Experience

Data premiery RoboCop: Rogue City jest ustalona na czerwiec 2023 roku. Tytuł ominie zeszłą generację konsol, bowiem trafi wyłącznie na PC i konsole PS5, Xbox Series X|S oraz Nintendo Switch.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z