RoboCop Rogue City na nowym trailerze! Polska produkcja niebawem zadebiutuje na PC i konsolach

RoboCop Rogue City

Jedną z rodzimych produkcji, które już niebawem zadebiutują na PC i konsolach jest RoboCop Rogue City. Pozycja ta okazała się jedną z popularniejszych gier podczas ostatniego wydarzenia Steam Next Fest, co na ostatniej prostej przed premierą może dawać deweloperom spore nadzieje na sukces. Teraz zaś otrzymaliśmy kolejny materiał, który jeszcze bardziej może nakręcić zainteresowanie tym projektem.

Nacon promuje RoboCop Rogue City i zachęca do sprawdzenia przygody

RoboCop Rogue City — trailer

Wczoraj Nacon udostępnił kolejny zwiastun prezentujący wszystko to, co powinniśmy wiedzieć jeszcze przed premierą RoboCop Rogue City. Materiał stanowi nie tylko świetne wprowadzenie do kontekstu całej gry, ale też pokazuje, czego możemy spodziewać się po mechanikach czy gameplayu.

Dowiedzieliśmy się z niego, że w grze nie zabraknie akcji, wątków przygodowo-detektywistycznych, czy nawet typowo RPG-owych. Jednocześnie podkreślona została rola naszych decyzji, podejmowanych w trakcie dialogów. Niektóre z nich mogą mieć niebagatelny wpływ na przebieg fabuły.

RoboCop Rogue City
RoboCop Rogue City

Powyższy materiał na samym końcu promuje wersję „Alex Murphy”, w ramach której Nacon gwarantuje szereg dodatkowych bonusów. Jednym z nich jest możliwość rozpoczęcia przygody z RoboCop Rogue City aż 48 godzin wcześniej niż inni gracze.

Przeczytaj też: Ranking monitorów do gier

Na koniec przypominamy, że kultowa wręcz przygoda w Detroit rozpocznie się już 2 listopada 2023 roku. Gra zadebiutuje na PC, PS5 oraz Xbox Series X. Zamierzacie dać tej produkcji szansę? Dajcie znać w komentarzach!

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.