W ubiegłym miesiącu studio Teyon niespodziewanie zapowiedziało pierwsze fabularne rozszerzenie do RoboCop: Rogue City. W dodatku Unfinished Business ponownie wcielimy się w Alexa Murphy’ego, który tym razem musi rozprawić się z przestępcami okupującymi nowoczesny kompleks OmniTower. Nowy zwiastun dokładniej przybliża tło fabularne i ujawnia datę premiery DLC.
Premiera RoboCop: Rogue City – Unfinished Business odbędzie się 17 lipca 2025 roku
Akcja rozszerzenia RoboCop: Rogue City – Unfinished Business rozgrywa się tuż po wydarzeniach przedstawionych w podstawowej wersji gry. Korporacja Omni Consumer Products (OCP) przygotowuje nowy kompleks mieszkaniowy – OmniTower – zaprojektowany z myślą o mieszkańcach eksmitowanych z terenów wyznaczonych pod budowę Delta City.
Nagle kontrolę nad OmniTower przejmuje grupa najemników, która niedawno włamała się do komisariatu Metro West i ukradła cenne podzespoły. Jeżeli członkowie gangu będą mieli wystarczająco dużo czasu, wówczas zdobędą dostęp do całej technologii OCP, wliczając w to tajniki budowania własnych RoboCopów.
Głównym zadaniem graczy jest powstrzymanie gangu, co nie będzie proste. Wszystkie kondygnacje OmniTower zostały najeżone pułapkami, a piętra są dodatkowo patrolowane przez elitarne oddziały.
- Sprawdź aktualne ceny RoboCop: Rogue City w Instant Gaming Brak prowizji za płatność
- Sprawdź aktualne ceny RoboCop: Rogue City w Difmark 10% taniej z kodem XGP10 skopiujPrzejdź do sklepu
- Sprawdź aktualne ceny RoboCop: Rogue City w Eneba 3% taniej z kodem XGPPL skopiujPrzejdź do sklepu
- Sprawdź aktualne ceny RoboCop: Rogue City w GAMIVO 10% taniej z kodem XGP6 skopiujPrzejdź do sklepu
RoboCop: Rogue City – Unfinished Business zadebiutuje 17 lipca 2025 roku na PC oraz konsolach Xbox Series S|X i PlayStation 5. Do rozpoczęcia rozgrywki nie jest wymagane posiadanie podstawowej wersji RoboCop: Rogue City.
Źródło: Gamingbolt
Dyskusja na temat wpisu
Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.