Roboquest trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery

Roboquest

Biblioteka Xbox Game Pass stale się powiększa. Właśnie dowiedzieliśmy się, że jeszcze w tym roku wzbogaci ją ciekawie zapowiadająca się gra Roboquest. Produkcja pojawi się w subskrypcji w momencie swojej premiery, a jakby tego było mało – będzie tam dostępna na wyłączność.

Chcesz kupić subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate nawet 82% taniej? Kliknij tutaj i zobacz jak!

Roboquest w Xbox Game Pass na premierę

Zwiastun Roboquest

Roboquest zabierze nas do roku 2700, czyli czasów, które nie przypominają już znanego nam świata z powodu zmian klimatycznych i licznych wojen. W grze wcielimy się w postać młodej zbieraczki imieniem Max, która podczas jednej z wypraw natrafia na starego robota. Bohaterce udaje się go włączyć, co daje początek niebezpiecznej przygodzie.

Roboquest to FPS pełną gębą utrzymany w komiksowej oprawie graficznej. Gra trafi do Xbox Game Pass w dniu swojej premiery w ramach programu Xbox Game Preview. Uruchomimy ją na komputerach PC, Xboxie One oraz konsolach nowej generacji (Xbox Series X|S).

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z