Rok PS Plus Premium za darmo z kartą kredytową Visa. Sony proponuje graczom nową ofertę

PS-Plus-Visa-karta-kredytowa

PlayStation zaoferowało właśnie graczom nową ofertę. Chodzi o dedykowaną kartę kredytową Visa. Po spełnieniu określonych warunków umożliwi ona amerykańskim fanom dostęp do rocznego abonamentu PS Plus Premium.

Dedykowana karta kredytowa PlayStation Visa. Po wydaniu 600 dolarów rok PS Plus Premium za darmo

PS Plus Premium
PS Plus Premium

W Stanach Zjednoczonych roczny koszt PS Plus Premium jest dosyć wysoki. PlayStation przygotowało więc wraz z Visą ofertę karty kredytowej, która pozwoli trochę przyoszczędzić na abonamencie.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Jak się jednak zapewne wszyscy domyślają, jest dosyć spory haczyk. Aby otrzymać roczny PS Plus Premium za darmo, trzeba dokonać powyższą kartą zakupów za równo 600 dolarów (ok. 2362 zł) w przeciągu 60 dni.

Naturalnie promocja ta dotyczy wyłącznie mieszkańców USA. Poza tym mogą oni zbierać dodatkowe punkty – na przykład kupienie czegoś w PS Store za pomocą tej karty da nam 5 punktów. Z kolei przykładowo opłacenie jedzenia w restauracji to bonus w postaci 2 punktów. Zgromadzone w ten sposób środki można potem wymieniać na różne nagrody.

Z pozoru taka promocja wydaje się ciekawa. Należy jednak pamiętać, że sporo osób ma problemy z zachowaniem czystej karty jeśli chodzi o zdolność kredytową. Tego typu akcje teoretycznie mogą więc wpędzić kogoś w jeszcze większe kłopoty.

No ale cóż. Sony poinformowało, że oferta potrwa do 15 września 2024 roku. Jej szczegółowe zasady zostały opisane na tej stronie.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.