Roller Champions za darmo na Xboxach, PlayStation i PC. Już można pobierać grę Ubisoftu

Roller Champions Gracze

Ubisoft właśnie wrzucił na swój oficjalny kanał na YouTube niespełna 3-minutowy materiał, w którym zaprezentował gameplay z Roller Champions. Gra jest już dostępna na wielu platformach i każdy zainteresowany może w nią zagrać – w pełni za darmo.

REKLAMA

Roller Champions za darmo

Gameplay Roller Champions

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami francuskiego dewelopera, sieciowy tytuł pobiorą wszystkie chętne osoby korzystające z komputerów osobistych (poprzez PC-tową aplikację Ubisoftu), konsol PlayStation (w sklepie Sony) oraz sprzętów Xbox (w sklepie Microsoftu). Tak, jak zostało to wyżej wspomniane, Roller Champions to darmowa gra, a więc rozpoczęcie zabawy nie kosztuje ani złotówkę.

Sprawdź także: Gry Ubisoftu w nowym PS Plus

W darmowym Roller Champions rozgrywka polega na podzieleniu się na dwie drużyny liczące po trzech graczy. Zainteresowani biorą udział w wyścigach na rolkach, podczas których muszą pokonać wyznaczoną ilość okrążeń na specjalnych planszach. Samo jeżdżenie nie pozwoli odnieść sukcesu, ponieważ punkty za objechanie areny są przyznawane temu zespołowi, którego zawodnik trzyma w swojej dłoni specjalną piłkę. Jeśli jej nie posiadamy, to wykonywanie kolejnych kółek wcale nie zbliża nas do zwycięstwa. Musimy więc zrobić wszystko, aby nasza postać lub ktoś z drużyny dzierżył wymieniony wyżej przedmiot.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!