ROUTINE z premierą-niespodzianką w Xbox Game Pass. Gra zaprezentowana na Summer Game Fest 2022

Routine

Routine to kolejny horror Sci-Fi zaprezentowany podczas Summer Game Fest 2022. Mamy tutaj do czynienia z zapowiedzią intrygującej produkcji, w której dość sporą rolę odegra… technologia oraz sztuczna inteligencja.

Intrygujące ROUTINE trafi do Xbox Game Pass

Gameplay-trailer z ROUTINE

Po samym połączeniu zwiastuna z gameplayem można wywnioskować, że podczas rozgrywki zmierzymy się z wrogo nastawionymi do naszej postaci maszynami, a także będziemy zmuszeni dokładnie eksplorować pobliskie tereny.

ROUTINE trafi na PC, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Jest to również produkcja, która swoją premierę będzie miała w Xbox Game Pass, więc Microsoft załatwił sobie ekskluzywność. Data premiery ROUTINE nie jest jeszcze znana, ale gdy coś się zmieni, to na pewno o tym napiszemy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z