Nowy, różowy kontroler do Xboxa. Microsoft pokazał model Deep Pink

Xbox Wireless Controller Deep Pink

Microsoft dopiero co zaprezentował gry w Xbox Game Pass na pierwszą połowę maja, ale to nie koniec zapowiedzi od giganta z Redmont. Otóż przy okazji Amerykanie pokazali też nowy kontroler bezprzewodowy Xbox w kolorze Deep Pink. „Głęboki róż” prezentuje się naprawdę ładnie i z pewnością przypadnie do gustu niektórym graczom.

REKLAMA

Xbox Wireless Controller Deep Pink, czyli nowy kontroler bezprzewodowy od Microsoftu

Xbox Wireless Controller Deep Pink

Xbox Wireless Controller Deep Pink to nowy pad do Xbox Series X|S, a także Xbox One, PC i telefonu. Kontroler nie różni się niczym od pozostałych dostępnych na rynku wariantów kolorystycznych poza barwą. Dotychczas wśród oficjalnych padów do Xboxa próżno było szukać różowej wersji, ale Microsoft najwyraźniej postanowił zapełnić tę lukę. Nam się podoba, ale wiadomo — są gusta i guściki.

Przeczytaj też: Najlepsze monitory do Xbox Series X|S

W Stanach Zjednoczonych za kontroler w wersji Deep Pink trzeba będzie zapłacić $64,99 (ok. 289 zł), więc zapewne u nas cena będzie podobna. Na ten moment różowy pad nie jest jeszcze dostępny w Polsce, ale zapewne w ciągu kilku najbliższych godzin pojawi się również w polskim Microsoft Store. Jak wam się podoba najnowszy Xbox Wireless Controller? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!