Koniec Rumbleverse. Epic Games zapowiada wyłączenie serwerów swojego free-to-play brawlera

Rumbleverse

Mało kto uważał Rumbleverse za sukces Epic Games. O grze szybko przestało się mówić, a inne brawlery przyjęły się dużo lepiej wśród fanów gatunku. Wydawca nie widzi najwyraźniej szansy na zyskanie uwagi graczy, ponieważ zdecydowano się całkowicie zrezygnować z tego projektu.

Wyłączenie serwerów Rumbleverse

Serwery Rumbleverse zostaną wyłączone 28 lutego 2023 roku o godzinie 17:00. Wszyscy gracze, którzy dokonali jakichkolwiek płatności w tej grze, będą mogli zgłosić się do Epic Games po zwrot pieniędzy. Czas na przetestowanie tego tytułu i sprawdzenie, z czym dokładnie żegna się Epic, jest do końca lutego.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Z okazji zbliżającego się końca gry, we wtorek Rumbleverse doczeka się ostatniej aktualizacji. Zdobywane punkty XP będą podwojone, a zawartość aktualnego battle passa zostanie odblokowana dla wszystkich użytkowników.

Przeczytaj też: Najlepsze gry MOBA

Iron Galaxy Studios w artykule na swojej stronie napisali, że mają nadzieję na powrót Rumbleverse w przyszłości i wskrzeszenie tego tytułu. Sądząc jednak po zainteresowaniu graczy przez ostatnie pół roku, Epic może prędko nie dać szansy kolejnemu brawlerowi.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.