Wiemy nad jakimi projektami pracuje Saber Interactive. Firma może dowieźć kilka naprawdę ciekawych gier

Saber Interactive

Wczoraj informowaliśmy, że Saber Interactive oficjalnie udało się oderwać od konglomeratu — Embracer Group. W ramach umowy zawartej między firmami dowiedzieliśmy się m.in. że prawa do marki Metro pozostały w rękach Szwedów, podobnie jak niektóre studia dotychczas należące do twórców World War Z. Dyrektor operacyjny Saber ujawnił wczoraj, nad jakimi projektami pracuje aktualnie jego przedsiębiorstwo.

Przedstawiciel Saber Interactive potwierdza, że studio ma na podorędziu kilka ciekawych projektów

Tim Willits odpowiadając na Twitterze na pytania niektórych zainteresowanych graczy, postanowił ujawnić, co stanie się z grami, które Saber Interactive rozpoczęło tworzyć przed odłączeniem się od Embracer Group. Mężczyzna potwierdził, że aktualnie jego firma pracuje nad „wieloma tytułami”, a najważniejsze z nich to: Warhammer 40K Space Marine 2, John Carpenter’s Toxic Commando i Jurassic Park Survival.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Przedstawiciel Saber Interactive przyznał też, że w przygotowaniu jest więcej tytułów, jednak na ich ujawnienie trzeba będzie trochę poczekać.

Pod wpisem nie brak komentarzy, które pytają o dalsze losy Star Wars KOTOR, nad którym studio miało pracować od jakiegoś czasu, wpędzając się tym samym w nie lada kłopoty. W tym przypadku Willits nie odpowiedział na te pytania, a wiele osób zaczęło domyślać się, że akurat ten projekt został anulowany jeszcze przez Embracer Group.

Wychodzi więc na to, że Saber Interactive ma ręce pełne roboty i już same te ujawnione projekty brzmią całkiem ciekawie. Pozostaje tylko pytanie, czy takie zawirowania nie wpłyną negatywnie na dalsze prace? Pozostaje mieć nadzieje, że obawy te są bezzasadne.

Źródło: Twitter/X: Tim Willits

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.