Saints Row 5 na zwiastunie. Akcja, wybuchy, personalizacja postaci i „ziomalski” klimat

Saints Row

Bardziej „ziomalskie” Grand Theft Auto nadchodzi. Saints Row 5, technicznie nazwane po prostu nowym Saints Row, zadebiutuje 23 sierpnia 2022 roku na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X|S. Do premiery już blisko, więc nadszedł czas na konkretną promocję gry.

Nowe Saints Row na wybuchowym zwiastunie

Saints Row 5 – trailer

Nowe Saints Row zawitało na Summer Game Fest 2022 wraz z pierwszym trailerem. Możemy na nim zobaczyć przede wszystkim stylizacje postaci oraz możliwość ich personalizacji, a także czekające na nas aktywności czy sam projekt świata, który zwiedzimy już w następnych miesiącach.

Deweloperzy zapewnią znane doświadczenie, ponieważ w nadchodzącej odsłonie serii największy nacisk zostanie położony na wybuchową akcję – gdzie tylko nie spojrzymy, tam widzimy palące się samochody czy budynki. Fani demolki na pewno nie będą się nudzić.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z