Gra AAA z 2022 roku do pobrania za darmo! Epic Games Store rozdaje 12 darmową pozycję

Epic Games Store 12 darmowa gra

W Epic Games Store możemy odebrać kolejną darmową grę. Tym razem to Saints Row, czyli reboot uznanej serii, która początkowo zasłynęła jako swego rodzaju klon GTA. To już 12 „darmówka”, jaką sklep udostępnił nam w ramach świątecznej wyprzedaży.

Saints Row za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Saints Row

Saints Row zadebiutowało w 2022 roku i jest rebootem całej serii, która po raz pierwszy zagościła na półkach sklepowych w 2006 roku. W grze trafiamy do zlokalizowanego w USA fikcyjnego miasta Santo Ileso, gdzie wraz z grupą przyjaciół próbujemy rozkręcić uznaną organizację przestępczą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co prawda produkcja ta nie zjednała sobie uznania fanów, zbierając przy tym dosyć średnie noty. Tym bardziej cieszy więc fakt, że teraz można ją odebrać za darmo w Epic Games Store i wyrobić sobie o niej opinię, nie płacąc przy tym ani grosza.

Zobacz też: Gry podobne do Fallout

Powyższy tytuł pozostanie darmowy do jutra (31.12) do godziny 16:59. Po upływie tego czasu Epic Games Store udostępni graczom następną grę, którą przypiszą do swoich bibliotek bez żadnych kosztów.

Źródło: Epic Games Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.