Red Dead Redemption 2 z nowym środkiem transportu. Mod dodaje do gry… samochód

Red Dead Redemption 2

Kreatywność fanów gier nie zna granic, szczególnie jeżeli mowa o osobach, które tworzą modyfikacje do swoich ulubionych produkcji. Nie inaczej jest w tym przypadku, bowiem zapalony wielbiciel Red Dead Redemption 2 postanowił dodać do gry nowy środek transportu. Trzeba przyznać, że efekt wypada naprawdę ciekawie.

Red Dead Redemption 2 został wzbogacony o samochód Ford Model A

Ford Model A w Red Dead Redemption 2

Pewien fan Red Dead Redemption 2 o pseudonimie „WesternGamer1” postanowił zaimplementować do gry w pełni funkcjonalny samochód jako środek transportu. Owym pojazdem jest Ford Model A z 1929 roku, a efekt tej modyfikacji można zobaczyć na filmiku powyżej.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Autor postarał się o wdrożenie wielu mechanik, dzięki którym samochód oraz model jazdy działają bez zarzutów. Prawdopodobnie do tej modyfikacji zapożyczony został kod z pierwszego Red Dead Redemption, gdzie podobne modele aut występowały natywnie.

Jedyne co może budzić wątpliwości to nieścisłość historyczna występowania owego pojazdu. Akcja gry dzieje się bowiem w 1899 roku, a zaimplementowany wóz pochodzi z roku 1929. Kto by się jednak przejmował takimi detalami, kiedy można wzbudzić podziw mieszkańców Dzikiego Zachodu?

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.