Samsung ma ciekawą ofertę dla graczy! Kontroler i Xbox Game Pass Ultimate gratis przy zakupie telewizora

Samsung Starfield Xbox

Samsung przygotował właśnie ciekawą ofertę dla graczy. Chodzi o gratisowe dołączenie kontrolera Xbox i abonamentu Xbox Game Pass do zakupu wybranych modeli telewizorów. Jeżeli ktoś planuje więc wybór nowego odbiornika, to zdecydowanie warto zainteresować się tą promocją.

Promocja Samsung – kontroler Xbox i Xbox Game Pass Ultimate za darmo przy zakupie telewizora

Xbox Game Pass
Xbox Game Pass

Samsung coraz bardziej angażuje się w gaming, a ta sprawa jest świetnym tego przykładem. Przy wyborze wybranych modeli telewizorów otrzymamy bowiem kontroler Xbox i Xbox Game Pass Ultimate na 3 miesiące za darmo.

Telewizory objęte promocją można zakupić m.in. w Media Expert czy na stronie producenta. Warto zapoznać się też z jego oficjalną informacją, gdzie poznamy listę wszystkich sklepów, gdzie ta promocja obowiązuje.

Niemniej oferta dotyczy raczej telewizorów z półki premium. Mowa tu bowiem chociażby o modelach Neo QLED QN92C i QN85C czy tegorocznych Neo QLED 8K QN900C i QN800C.

Tak czy inaczej, kontroler oraz abonament Xbox do telewizorów Samsung odbierzemy jedynie przez kilka dni. Akcja rozpoczęła się dziś – 6 września – i potrwa tylko do 17 września.

Zobacz też: Najlepszy telefon do 400 zł

Kup Xbox Series X

Warto wspomnieć, że w przypadku zakupu z Samsung Brand Stores i Samsung.pl zamiast darmowego pada oraz subskrypcji otrzymamy dysk SSD T7 Shield o pojemności 1 TB. Zasady tej promocji zostały dokładnie opisane w tym miejscu.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.