Scalebound jednak kiedyś powstanie? Microsoft i PlatinumGames podobno zasiedli do rozmów

Scalebound

Dla wielu osób jedną z nieodżałowanych strat w historii gier jest anulowanie przez Microsoft projektu Scalebound. Powodem tego były liczne problemy na etapie produkcyjnym, które sprawiały, że wydanie tej pozycji było wówczas niemożliwe. Według najnowszych plotek PlatinumGames oraz Microsoft rozpoczęli rozmowy i gra może się jednak kiedyś ukazać.

Podobno PlatinumGames i Microsoft ponownie rozmawiają na temat produkcji Scalebound

Podcast Xbox Era — rozmowa na temat potencjalnych prac nad Scalebound od 1:24:15

W najnowszym odcinku podcastu XboxEra Nick Baker powiedział, że Microsoft oraz PlatiunmGames podjęli rozmowy na temat powstania Scalebound. Informator zaznacza jednak, że obecnie negocjacje są na „bardzo wczesnym” etapie, co oznacza, że na ten moment nie jest to nic pewnego.

Baker zwrócić uwagę także, że przy ewentualnym rozpoczęciu prac nie jest pewne, jaki kierunek obrałaby produkcja. Chodzi przede wszystkim o kwestie tego, czy deweloperzy bazować będą na tym, co zostało już wykonane podczas pierwotnego procesu tworzenia, czy też rozpoczną swoje działania od zera.

Przeczytaj też: Monitor do laptopa — najlepsze modele

Ostatecznie wszystko zależeć będzie od tego, czy obie firmy faktycznie dojdą do jakiegoś porozumienia w sprawie produkcji Scalebound. PlatinumGames już rok temu zapewniało, że jest otwarte na ponowne rozmowy z Microsoftem odnośnie do tego projektu. Pozostaje mieć nadzieje, że tym razem ta „smocza produkcja” trafi w ręce graczy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!