Scorn otrzymał poważną aktualizację. Twórcy odpowiedzieli na głosy fanów

Scorn

Scorn to produkcja, na którą czekało bardzo wiele osób, jednak patrząc na jej odbiór po premierze — równie wiele się od niej odbiło. Grę równie często chwalono, co krytykowano. Najczęstsze zarzuty względem tej produkcji można streścić w określeniu „przerost formy nad treścią”. Oczywiście pojawiło się również sporo skarg względem jej działania. Deweloperzy postanowili wsłuchać się w te głosy, w efekcie czego światło dzienne ujrzała aktualizacja 1.1.8.0, która na razie dostępna jest jedynie na PC.

Scorn — aktualizacja dodaje więcej punktów kontrolnych i nie tylko

Scorn
Scorn

Wobec głosów jakoby Scorn był zbyt wymagający, twórcy wprowadzili wraz z aktualizacją 1.1.8.0 większą liczbę punktów kontrolnych w grze. Dzięki temu poziom trudności nieco spadł, ale niektórzy twierdzą, że stał się on przez to bardziej „sprawiedliwy”. Dodatkowo wprowadzono mechaniki, które zapobiegają sytuacjom, kiedy gracze mogą „zepsuć” sobie zapis gry. Nie są to wszystkie nowości, aktualizacja bowiem eliminuje także bugi związane z zawieszaniem się produkcji, usunięto liczne pomniejsze błędy związane z działaniem tytułu oraz niewłaściwe kolizje. Pełna lista wprowadzonych poprawek dostępna jest pod tym linkiem.

Przeczytaj też: Stare gry na PC i konsole

Twórcy zapowiadają, że nie jest to ich ostatnie słowo; w przyszłym tygodniu gracze mogą spodziewać się kolejnej aktualizacji. Według deweloperów ta ma być powiązana ze zbliżającym się Halloween. Jak widać, Ebb Software zależy na jak najlepszym usprawnieniu Scorna, jednak osób mówiących jakoby był to „nudny symulator chodzenia”, raczej nie zadowolą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.