Sea of Thieves zdominowało PS5! Hit Xboxa najczęściej kupowaną grą na konsoli Sony w maju

Sea of Thieves PS5

Wygląda na to, że Sea of Thieves sprawia naprawdę dobre wrażenie na posiadaczach PS5. I to na tyle, że w maju była to najczęściej kupowana gra na konsolach Sony. Dane te dotyczą zarówno Europy, jak i USA.

Sea of Thieves najchętniej kupowaną grą na PS5 w maju 2024 roku

Sony regularnie informuje nas o tym, jakie gry są najpopularniejsze w PS Store. Niedawno poznaliśmy też statystyki za maj 2024 roku.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

I wynika z nich, że Xbox ma powody do zadowolenia. A to dlatego, że najczęściej kupowaną grą na platformie Sony – zarówno w USA i Kanadzie, jak i w Europie – było Sea of Thieves.

Naturalnie warto podkreślić, że zestawienie dotyczy wyłącznie sprzedaży cyfrowej. Niemniej doliczenie pudełek i tak nie powinno znacznie wpłynąć na ten stan rzeczy.

Najwidoczniej więc Microsoft nie pomylił się z pomysłem wydawania swoich tytułów ekskluzywnych na innych konsolach. Powyższy przykład jest tego najlepszym dowodem.

Źródło: Twitter

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.