Sea of Thieves numerem 1 na PlayStation Store! Gra od Microsoftu podbija sklep Sony

Sea of Thieves

Niedawno temu Microsoft ujawnił plan wydania swoich czterech tytułów na sprzęt konkurencji, między innymi na PlayStation. Jedną z wymienionych pozycji jest Sea of Thieves, czyli piracka przygoda od studia Rare. Okazuje się, że posiadacze PS5 nie mogą się doczekać tej produkcji, bowiem Sea of Thieves podbiło PS Store.

Sea of Thieves z ogromnym zainteresowaniem na PlayStation Store

Sea of Thieves w edycji premium zajmuje obecnie pierwsze miejsce w rankingu zamówień przedpremierowych w sklepie PlayStation w USA. Zwykła edycja tej samej gry uplasowała się na miejscu 5. Co ciekawe, podobnie sytuacja wygląda na Starym Kontynencie, gdzie Sea of Thieves również przeważnie znajduje się w pierwszej piątce zamówień w sklepie Sony w krajach europejskich.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wygląda na to, że decyzja o wydaniu Sea of Thieves na PlayStation 5 była strzałem w dziesiątkę. Microsoft może szykować się na konkretny zastrzyk gotówki od użytkowników konsol Sony. Trzeba przyznać, że jest to niezwykle ciekawa sytuacja, która jeszcze kilka lat temu byłaby nie do pomyślenia.

Zadowolenia z premiery Sea of Thieves na PS5 nie kryją także sami twórcy gry. Jakiś czas temu przedstawiciele studia Rare wyznali, że debiut ich dzieła na sprzęt Sony to „niesamowita chwila”.

Źródło: X (Twitter)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.