Sensible World of Soccer za darmo na konsole Xbox

Sensible World of Soccer

Nie ulega wątpliwości, że każdy z nas lubi odbierać gry za darmo, które zwykle są płatne. Tym razem gracze mogą zgarnąć zupełnie bezpłatnie Sensible World of Soccer w wersji na konsole Xbox. Nie jest to produkcja pierwszej świeżości, ale jak to mówią — darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby.

Sensible World of Soccer za darmo

Zwiastun Sensible World of Soccer

Sensible World of Soccer to remake kultowej gry piłkarskiej z Amigi. W odróżnieniu od innych produkcji tego typu akcję obserwujemy tu z lotu ptaka. Rzecz jasna SWOS fabuły nie oferuje, a motywem przewodnim rozgrywki jest tu nic innego jak rozgrywanie meczów piłki nożnej.

Aby odebrać Xboxowe wydanie Sensible World of Soccer za darmo, w pierwszej kolejności należy udać się na stronę gry w koreańskim Xbox Store. Następnie należy zalogować się na swoje konto i wcisnąć duży zielony przycisk tuż pod okładką gry, zatwierdzając kolejne kroki niezbędne do jej odbioru. Po wykonaniu tych czynności SWOS zostanie dopisany do naszego profilu na zawsze. Tę produkcję z 2007 roku można uruchomić na Xboxie 360, Xboxie One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.