Persona 5 Royal, Persona 4 Golden i Persona 3 na Xboxach, PC oraz w Game Passie! Współpraca Microsoftu z Atlus

Persona 5

Podczas Xbox & Bethesda Games Showcase Microsoft ogłosił nawiązanie współpracy ze studiem Atlus. Na jej mocy już niedługo na Xboxach i PC pojawią się Persona 5 Royal, Persona 4 Golden oraz Persona 3. Co więcej, od pierwszego dnia debiutu na konsolach Microsoftu tytuły będą też dostępne w Xbox Game Pass.

Gry z serii Persona na Xboxie i PC, współpraca Microsoftu z Atlus

Seria Persona na konsolach Xbox

Plotki z ostatnich miesięcy się potwierdziły: uwielbiane gry z serii Persona trafią na konsole Microsoftu oraz PC. Na ten moment ze stuprocentową pewnością możemy powiedzieć, że na sprzętach Amerykanów i komputerach wylądują trzy odsłony serii: Persona 5 Royal, Persona 4 Golden oraz Persona 3. Co najciekawsze, od momentu premiery na Xboxie i PC każda gra z serii będzie dostępna również w bibliotece Xbox Game Pass.

Przeczytaj też: Wszystkie gry z Xbox & Bethesda Games Showcase, które trafią do Xbox Game Pass

Na ten moment znamy jedynie datę premiery Persona 5 Royal na Xbox i PC; hit zadebiutuje 21 października 2022 roku. Na dokładne terminy w przypadku poprzednich odsłon marki musimy jeszcze poczekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.