Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition i Submerged: Hidden Depths za darmo w Epic Games Store

Shadow of the Tomb Raider- Definitive Edition

Dziś czwartek, a jak czwartek to nowe gry na PC za darmo w Epic Games Store. Tym razem Tim Sweeney i spółka przygotowali dla graczy dwie propozycje: Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition oraz Submerged: Hidden Depths. Można nawet powiedzieć, że trzy, bo bezpłatnie odbierzemy również pakiet dodatków do Knockout City.

REKLAMA

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition i Submerged: Hidden Depths za darmo

Zwiastun Submerged: Hidden Depths

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition to kolejna odsłona przygód słynnej Lary Croft. Tym razem udamy się do Ameryki Łacińskiej, aby poznać tajemnice zakonu Trójcy, nad którym badania prowadził ojciec protagonistki. Będzie dużo eksploracji, elementów zręcznościowych i walki.

Z kolei Submerged: Hidden Depths to gra eksploracyjna, w której przemierzamy podtopiony, postapokaliptyczny świat. Podczas zabawy będziemy zwiedzać podwodne rejony, rozwiązywać zagadki i szukać tzw. znajdziek. Nie uświadczymy tu żadnej akcji.

Obie gry są już dostępne do pobrania za darmo w Epic Games Store wraz z pakietem dodatków do Knockout City. Pozycje pozostają bezpłatne do 8 września do godziny 16:59.

Przeczytaj też: Mody do The Sims 4

Następną bezpłatną grą w Epic Games Store będzie Hundred Days, ale sklep udostępni też „zestaw Premierowy Realm Royale Reforged”. Wymienione pozycje pobierzemy od 8 września od godziny 17:00.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!