Sherlock Holmes: The Awakened z prezentacją rozgrywki. Materiał zapowiada klimatyczną i mroczną przygodę

Sherlock Holmes The Awakened

Zgodnie z zapowiedziami Sherlock Holmes: The Awakened – remake przygodówki z 2006 roku, który w Polsce ukazał się pod tytułem Sherlock Holmes: Przebudzenie – ma zadebiutować na rynku na początku przyszłego roku. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia Frogwares postanowili zaprezentować nowy zwiastun, który pozwala przyjrzeć się pierwszym fragmentom rozgrywki ze wspomnianej produkcji.

Studio Frogwares prezentuje pierwsze fragmenty rozgrywki z Sherlock Holmes: The Awakened

Sherlock Holmes: The Awakened – gameplay trailer

Dzięki powyższemu materiałowi wideo zainteresowani mogą sprawdzić, jak Sherlock Holmes: The Awakened będzie prezentować się w akcji. Nadchodzący remake został zbudowany od podstaw na silniku Unreal Engine. Warto jednak podkreślić, że odświeżona wersja gry zaoferuje nie tylko współczesną oprawą wizualną, ale także rozszerzoną – względem oryginału – historię z wieloma zadaniami pobocznymi. Nie zabraknie też nowych elementów rozgrywki jak np. mechanika obłędu.

Stań się Sherlockiem Holmesem, którego los rzuca w samo serce plugawej mitologii Cthulhu, zmuszając go do zbadania serii tajemniczych zaginięć na terenie Europy oraz Stanów Zjednoczonych.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry samochodowe

Sherlock Holmes: The Awakened powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w lutym 2023 roku. Na dokładną datę premiery trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.