Sherlock Holmes: The Awakened z prezentacją rozgrywki. Materiał zapowiada klimatyczną i mroczną przygodę

Sherlock Holmes The Awakened

Zgodnie z zapowiedziami Sherlock Holmes: The Awakened – remake przygodówki z 2006 roku, który w Polsce ukazał się pod tytułem Sherlock Holmes: Przebudzenie – ma zadebiutować na rynku na początku przyszłego roku. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia Frogwares postanowili zaprezentować nowy zwiastun, który pozwala przyjrzeć się pierwszym fragmentom rozgrywki ze wspomnianej produkcji.

Studio Frogwares prezentuje pierwsze fragmenty rozgrywki z Sherlock Holmes: The Awakened

Sherlock Holmes: The Awakened – gameplay trailer

Dzięki powyższemu materiałowi wideo zainteresowani mogą sprawdzić, jak Sherlock Holmes: The Awakened będzie prezentować się w akcji. Nadchodzący remake został zbudowany od podstaw na silniku Unreal Engine. Warto jednak podkreślić, że odświeżona wersja gry zaoferuje nie tylko współczesną oprawą wizualną, ale także rozszerzoną – względem oryginału – historię z wieloma zadaniami pobocznymi. Nie zabraknie też nowych elementów rozgrywki jak np. mechanika obłędu.

Stań się Sherlockiem Holmesem, którego los rzuca w samo serce plugawej mitologii Cthulhu, zmuszając go do zbadania serii tajemniczych zaginięć na terenie Europy oraz Stanów Zjednoczonych.

– głosi opis produkcji na Steam.

Zobacz też: Najlepsze gry samochodowe

Sherlock Holmes: The Awakened powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach w lutym 2023 roku. Na dokładną datę premiery trzeba jednak jeszcze nieco poczekać.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!