Sherlock Holmes The Awakened zachwyci fanów Lovecrafta? Zobaczcie premierowy zwiastun gry Frogwares

Sherlock Holmes The Awakened

Na początku marca ujawniono dokładną datę premiery Sherlock Holmes The Awakened. Zgodnie z zapowiedzią remake wydanej w 2006 roku produkcji o tym samym tytule zadebiutuje już za kilka dni. Nic więc dziwnego, że deweloperzy ze studia Frogwares postanowili przypomnieć graczom o swoim dziele. W sieci pojawił się bowiem nowy zwiastun, który przygotowuje graczy na mroczną przygodę.

Deweloperzy ze studia Frogwares zaprezentowali premierowy zwiastun Sherlock Holmes The Awakened

Sherlock Holmes The Awakened – zwiastun premierowy

W premierowym zwiastunie Sherlock Holmes The Awakened nie zabrakło oczywiście fragmentów rozgrywki. Zainteresowani mogą więc po raz kolejny sprawdzić, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji. Trailer zapowiada, że odświeżona wersja produkcji z 2006 roku powinna przypaść do gustu wszystkim fanom klimatycznych i pełnych tajemnic opowieści H.P. Lovecrafta.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W Sherlock Holmes The Awakened gracze będą musieli zbadać serię tajemniczych zaginięć, do których doszło na terenie Europy oraz Stanów Zjednoczonych. W całą sprawę zamieszany jest rzekomo mroczny kult, który oddaje cześć starożytnemu bogowi. Słynny detektyw oraz jego wierny towarzysz będą musieli natomiast stawić czoła „istocie zaprzeczającej wszelkim prawom logiki”.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do pracy

Sherlock Holmes The Awakened zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. Premiera już 11 kwietnia 2023 roku. Nadchodzący remake produkcji z 2006 roku oferuje nie tylko współczesną oprawę wizualną, ale także rozszerzoną historię oraz nowe elementy rozgrywki i zadania poboczne.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.