Sifu otrzymało ostatnią aktualizację na Nintendo Switch. Twórcy świętują specjalną promocją

sifu

Sifu zostało wydane w lutym 2022 roku i reprezentuje gatunek bijatyk typu roguelike. Za stworzenie produkcji odpowiada studio Sloclap. Teraz zespół ostatecznie żegna się z pracami nad grą i wypuścił ostatnią aktualizację, która jest już dostępna na Nintendo Switch.

Ostatnia aktualizacja Sifu trafiła już na Nintendo Switch

Jak informują na platformie X twórcy Sifu, gra otrzymała właśnie ostatnią aktualizację. Łatka trafiła już na Nintendo Switch i oferuje między innymi nowe areny czy dodatkowe wyzwania. We wrześniu patch pojawił się na innych platformach.

Pełna lista zmiany dostępna jest na oficjalnej stronie gry. Ponadto z okazji wydania finalnej aktualizacji twórcy postanowili zaoferować swoją produkcję z rabatem. W eShopie Nintendo Sifu jest dostępne do 3 grudnia z 50% zniżką.

Zobacz też: Gry podobne do Cyberpunk 2077

Na zakończenie przypominamy, że Sifu zadebiutowało 6 lutego 2022 roku. Gra jest dostępna na Nintendo Switch, PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.