Silent Hill 2 na końcowym etapie prac! Data premiery gry zostanie niedługo ujawniona

silent hill 2

Wygląda na to, że niedługo nareszcie poznamy datę premiery Silent Hill 2. Na ostatniej konferencji prasowej potwierdził to prezes Bloober Team. Przy okazji dodał, że wydania tytułu możemy spodziewać się jeszcze w 2024 roku.

Wkrótce data premiery Silent Hill 2

Silent Hill 2 – zwiastun

Pod koniec stycznia mogliśmy zapoznać się z pierwszym zwiastunem rozgrywki Silent Hill 2. Wielu graczy podeszło do niego sceptycznie, ale Bloober Team uspokajał, że nie oddaje on faktycznego ducha gry.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety ostatni trailer nie ujawnił nam jej daty premiery. Wiemy jednak, że ta wydarzy się jeszcze w 2024 roku, co – zdaniem prezesa Bloober Team – zostało potwierdzone przez Konami.

Jak informuje portal Bankier.pl, Piotr Babienio ujawnił również, że wkrótce nadejdą dobre wieści dla fanów serii. Data premiery Silent Hill 2 zostanie bowiem ujawniona już niebawem.

Można się spodziewać, że w najbliższym czasie pojawią się kolejne materiały marketingowe z datą premiery i platformami, na których gra się pojawi.

Piotr Babieno

Co warte podkreślenia, prace nad Silent Hill 2 zbliżają się już ku końcowi. Ta kwestia została także poruszona przez Konami, gdy to producent gry mówił o tym samym w lutym.

Wygląda więc na to, że pozostaje nam uzbroić się w jeszcze trochę cierpliwości. Najwyraźniej twórcy muszą jeszcze dokonać ostatnich szlifów, aby upewnić się, że wszystko działa tak, jak należy.

Źródło: Bankier.pl

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2274 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.