Silent Hill 2 Remake na porównaniu z oryginałem. Ten film udowadnia, jak bardzo ta gra potrzebowała odświeżenia

Silent Hill 2 vs Remake

Na wczorajszym State of Play Bloober Team nareszcie zaprezentowało pierwszy gameplay z Silent Hill 2 Remake. Temat szybko podchwycił jeden z YouTuberów, który to przygotował porównanie odświeżenia z oryginałem. Rzeczony materiał pokazuje ogromną przewagę na korzyść remake’u.

Silent Hill 2 Remake vs oryginał – porównanie

Silent Hill 2 Remake kontra oryginał

Niezawodny YouTuber o jakże enigmatycznym nicku Cycu1 przygotował staranne porównanie Silent Hill 2 Remake z oryginałem. W filmie znalazły się zestawienia tych samych lub podobnych scen w obu produkcjach, ale rzecz jasna odświeżenie wygrywa na każdym kroku. Nadchodzący tytuł został stworzony od podstaw, a więc dostaniemy zupełnie nowe tekstury, system oświetlenia, system walki i tym podobne.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Remake Bloober Team prezentuje zupełnie nową jakość względem survival horroru z 2001 roku, choć jak słusznie zauważają gracze – w istocie nie będzie to najbardziej imponujące odświeżenie w historii. Niemniej przygotowywany przez Polaków tytuł nadal zachowuje unikalny dla serii klimat, dzięki czemu całość jawi się jako spora gratka dla fanów gatunku.

Silent Hill 2 Remake zmierza wyłącznie na PlayStation 5 i PC. Gra najpierw trafi na konsolę Sony, a dopiero później na PC. Data premiery wciąż pozostaje tajemnicą.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.