Silent Hill 2 Remake zrobi wrażenie wizualnie. Bloober Team chwali się postępem

Silent Hill 2

Maciej Głomb z Bloober Teamu zdradził kolejne szczegóły na temat remake’u Silent Hill 2. Polskie studio planuje utrzymać poziom swoich poprzednich produkcji i stworzyć bardzo atrakcyjną wizualnie grę.

Silent Hill 2 Remake ma bardzo dobrze wyglądać

Zapowiedź Silent Hill 2 Remake

W ostatnim wywiadzie z Gaming Bolt Maciej Głomb wzbudził niemałą ekscytację wśród fanów Silent Hilla. Lead producer gry zapewnił, że Bloober Team ma pod swoimi skrzydłami bardzo doświadczonych deweloperów, którzy dostarczą graczom wizualne doświadczenie na najwyższym poziomie.

Głomb poinformował, że mają już nawet za sobą wczesny, wewnętrzny test i dostali bardzo pozytywny feedback. Grafika zawsze była mocną stroną gier Bloober Teamu i ma ona pozostać jednym z głównych priorytetów.

Przeczytaj też: Co to jest VPN

Dla graczy wyczekujących premiery Silent Hill 2 Remake jest to bez wątpienia bardzo dobra informacja. Aspekt wizualny nie jest oczywiście najważniejszym elementem gry, ale pozwoli łatwiej zbudować odpowiednią atmosferę i na dłużej pozostać w głowach fanów.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z