Silent Hill: Ascension wycieka do sieci! Nagranie wideo pokazuje scenę z interaktywnego horroru

Silent Hill Ascension

Pod koniec maja opublikowano pierwszy oficjalny zwiastun Silent Hill: Ascension, czyli oryginalnego projektu opisywanego jako „interaktywne doświadczenie” skierowane do fanów serii. Okazuje się, że Konami zorganizowało na San Diego Comic-Con 2023 pokaz, na którym gracze mieli okazję zobaczyć tytuł w akcji. Dzisiaj natomiast do sieci wyciekło nagranie ze wspomnianej prezentacji.

Do sieci wyciekł materiał wideo prezentujący jedną ze scen w Silent Hill: Ascension

Silent Hill: Ascension – wyciek z San Diego Comic-Con 2023

Zaprezentowany podczas San Diego Comic-Con 2023 materiał ma przedstawiać jedną ze scen w Silent Hill: Ascension, która może wystąpić w zależności od podjętych wyborów. W udostępnionej nagraniu widoczne są natomiast dwie postacie, które biorą udział w mrocznym rytuale. Całość zdecydowanie nie idzie jednak po ich myśli i kończy się – prawdopodobnie – śmiercią jednej z bohaterek.

Udostępnione nagranie nie jest oczywiście najwyższej jakości, ale niewykluczone, że Konami pokusi się wkrótce o opublikowanie materiału prezentowanego na San Diego Comic-Con 2023. Fanom serii Silent Hill nie pozostaje natomiast na ten moment nic innego, jak czekać na kolejne szczegóły na temat Silent Hill: Ascension.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Until Dawn

Na koniec warto dodać, że – według zapowiedzi Konami – Silent Hill: Ascension pozwoli fanom serii „na zawsze ukształtować kanon Silent Hill”. Dokładna data premiery wciąż nie jest znana, ale tytuł ma ukazać się jeszcze w 2023 roku. Całość ma być natomiast dostępna na „wielu urządzeniach”.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.