Silent Hill wkrótce z kolejnymi zapowiedziami? Konami rekrutuje do zespołu pracującego nad serią

Silent Hill f

Po wielu latach posuchy nowe gry z serii Silent Hill zostały zapowiedziane w zeszłym roku. Jak na razie odpowiadają za nie wyłącznie zewnętrzni deweloperzy. Wiele wskazuje jednak na to, że Konami w zaciszu już pracuje nad kolejnymi odsłonami kultowego cyklu horrorów.

Konami rekrutuje do Silent Production Team

Konami niedawno opublikowało ogłoszenie, w którym poinformowało o ofertach pracy dla artystów, planistów, inżynierów i Project Managerów. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że rekrutacja dotyczy Silent Production Team.

Śmiało możemy więc założyć, że chodzi o zespół pracujący nad serią Silent Hill. Przypomnijmy, że Team Silent to nazwa grupy, która w latach 1999-2004 stworzyła pierwsze cztery najbardziej kultowe odsłony cyklu.

Co więcej, poza zapowiedzianymi już projektami, co jakiś czas słyszy się jeszcze o nieujawnionym Silent Hill: The Short Message. Ostatnio w sieci pojawiło się sporo szczegółów na temat fabuły tej gry.

Być może więc to właśnie powyższy tytuł jest opracowywany wewnętrznie w biurach Konami. W tym momencie raczej nikogo już by to nie zdziwiło.

Zobacz też: Smartfon do 2000 zł

Na koniec dodajmy, że póki co wiemy o trzech powstających grach spod szyldu Silent Hill. To remake drugiej części od polskiego Bloober Team, Silent Hill f od tajwańskiego NeoBards Entertainment i Silent Hill: Townfall, za które odpowiada szkockie No Code.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.