Silent Hill: The Short Message już dostępne! Psychologiczny horror za darmo na PS5 od dzisiaj

Silent Hill The Short Message

Podczas dzisiejszego State of Play dostaliśmy pierwszy gameplay z Silent Hill 2 Remake, ale na tym nie koniec świetnych wiadomości dla fanów cyklu Konami. Otóż studio zaprezentowało też nowy trailer Silent Hill: The Short Message, czyli krótkiej produkcji z uniwersum, która na dodatek jest w pełni darmowa dla wszystkich. Można ją pobrać na PS5 już dzisiaj.

Silent Hill: The Short Message, czyli psychologiczny horror zupełnie za darmo

Zwiastun Silent Hill: The Short Message

Silent Hill: The Short Message to krótki horror psychologiczny, który jest częścią przedsięwzięcia mającego na celu wskrzesić serię Silent Hill. Gra powstała jako „eksperymentalny projekt” i przy jej tworzeniu brali udział także nowi pracownicy Konami, dla których całe przedsięwzięcie było sposobem na zdobycie doświadczenia w tworzeniu psychologicznych horrorów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Akcja gry rozgrywa się w czasach współczesnych, gdzie ważną rolę w życiu ludzi odgrywają… smartfony. To właśnie te urządzenia Konami postanowiło wykorzystać, aby budować atmosferę grozy w Silent Hill: The Short Message.

Co ciekawe, za grę nie trzeba płacić, ponieważ Konami postanowiło udostępnić ją całkowicie za darmo, zapewne po to, aby zbudować tzw. fanbase nowego pokolenia, który następnie będzie kupować pełnoprawne produkcje z serii. Silent Hill: The Short Message jest dostępne wyłącznie na PlayStation 5 i jeszcze dzisiaj tytuł ten pojawi się w PS Store.

Źródło: PlayStation

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.