Silent Hill: The Short Message nową grą z serii? Produkcja została sklasyfikowana

Silent Hill 2

Nie milkną plotki dotyczące nowej odsłony serii Silent Hill. Na początku września wyciekł darmowy teaser niezatytułowanej części marki, a teraz po raz pierwszy usłyszeliśmy o czymś, co ma nosić nazwę Silent Hill: The Short Message.

Za Silent Hill: The Short Message odpowiada Konami

Silent Hill: The Short Message rated in Korea (no platforms specified) https://t.co/iv5fIiXaMK

— Wario64 (@Wario64) September 26, 2022

Silent Hill: The Short Message rated in Korea (no platforms specified) https://t.co/iv5fIiXaMK

— Wario64 (@Wario64) September 26, 2022

O produkcji jako pierwszy wspomniał insider Warrio64, który za pośrednictwem serwisu Gematsu udostępnił wieść o tym, że niejaka produkcja – Silent Hill: The Short Message – została sklasyfikowana przez koreańską agencję oceniającą treści produktów zmierzających na ich rynek. Co najważniejsze, wydawcą tejże gry miałaby być firma UNIANA, która w przeszłości wydała m.in. eFootball 2023 od Konami.

Zobacz też: Fajne gry na telefon

Czym więc jest Silent Hill: The Short Message? Tego niestety nie wiadomo, ponieważ Koreańczycy nie określili w swoim raporcie platform docelowych owej pozycji. Równie dobrze może to być pełnoprawna odsłona serii, lecz nie można skreślać opcji, jakoby była to gra mobilna. Dowiemy się tego zapewne w najbliższym czasie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.