Skate – gra została zaprezentowana na SGF 2024. Tytuł wciąż znajduje się w fazie pre-pre-alpha

Skate

Fani jeżdżenia na deskorolce otrzymali kolejne informacje na temat Skate, czyli produkcji, która będzie swego rodzaju rebootem popularnej niegdyś serii. Tytuł doczekał się prezentacji na Summer Game Fest 2024. Niestety, do premiery raczej jeszcze daleko.

Prace nad Skate wciąż trwają

Zwiastun Skate na Summer Game Fest 2024

Prace nad Skate trwają już kilka lat, jednakże deweloperzy wciąż nie są gotowi, aby poinformowac graczy o dacie premiery swojego dzieła. W najnowszym materiale z gry można dostrzec mocny nacisk na elementy wieloosobowe i społecznościowe. Tytuł jest nawet okraszany mianem „Fortnite’a na desce”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety, deweloperzy przyznali wprost, że Skate wciąż jest w fazie pre-pre-alpha, co z resztą widać na zaprezentowanym materiale. Graficznie i stylistycznie bowiem tytuł nie zachwyca. Trzeba mieć nadzieję, że produkcja wypięknieje do momentu premiery, oraz że tak jak przystało na serię, największy nacisk zostanie położony na jak najwierniejsze odwzorowanie doznań z jazdy na deskorolce.

Premiera Skate wciąż nie jest znana. Warto jeszcze zaznaczyć, że krążą plotki, jakoby produkcja miała pojawić się także na urządzeniach mobilnych.

Źródło: Summer Game Fest 2024

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKA PROMOCJA MOŻE SIĘ JUŻ NIE POWTÓRZYĆ!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.