Skin Roze 2.0 w Call of Duty: Modern Warfare 2 doczekał się nerfów. Gracze domagają się zwrotu pieniędzy

Call of Duty Modern Warfare 2 Roze Skin

Historia lubi się powtarzać. Jeden z popularnych ostatnio esportowych skinów w Call of Duty: Modern Warfare 2 doczekał się solidnych nerfów. Operatora wyposażonego w ten alternatywny wygląd można teraz dużo łatwiej zauważyć, przez co gracze zaczynają składać wnioski o zwrot pieniędzy.

Refund za osłabiony skin w Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2 Roze Skin
Skin LA Thieves w Call of Duty: Modern Warfare 2

Od kilku lat z okazji rozpoczęcia Call of Duty League do nowej odsłony serii trafiają różne, ekskluzywne skiny. Gracze mogą dokonać zakupu w cyfrowym sklepie MW2 oraz Warzone i reprezentować swoją ulubioną drużynę na serwerze. W tym roku debiut jednego ze skinów wiązał się ze sporymi kontrowersjami.

Drużyna LA Thieves zapytana o preferowany wygląd swojej postaci wpadła na sprytny pomysł i zaproponowała Activision całą czarną postać, z logiem organizacji na klatce piersiowej gracza. Skin pojawił się w takiej formie i od razu rzuciły się na niego tłumy fanów, którzy uznali tę nowość za doskonały sposób do kamuflażu. Skin szybko ochrzczono mianem „Roze 2.0”.

Jedna z ostatnich aktualizacji wprowadziła znaczące zmiany do nowego skina. Activision szybko zareagowało i zdecydowało się dodać postaci więcej koloru czerwonego, co znacznie ułatwia jej spostrzeżenie. Gracze zaczęli domagać się zwrotu pieniędzy i według naszych informacji, Activision faktycznie akceptuje refundy. Regulamin wydawcy wymaga jednak, żeby gracze wnieśli o zwrot pieniędzy maksymalnie 14 dni po dokonaniu transakcji.

Przeczytaj też: Z czego składa się komputer?

Nie jest to pierwsze tego typu rodeo Activision. Warzone 1 wielokrotnie oskarżano o pay to win w związku z mniej widocznymi operatorami, skinami albo nawet wariantami broni zadającymi większe obrażenia. Tym razem twórcy zareagowali jednak bardzo szybko.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!