Skin Roze 2.0 w Call of Duty: Modern Warfare 2 doczekał się nerfów. Gracze domagają się zwrotu pieniędzy

Call of Duty Modern Warfare 2 Roze Skin

Historia lubi się powtarzać. Jeden z popularnych ostatnio esportowych skinów w Call of Duty: Modern Warfare 2 doczekał się solidnych nerfów. Operatora wyposażonego w ten alternatywny wygląd można teraz dużo łatwiej zauważyć, przez co gracze zaczynają składać wnioski o zwrot pieniędzy.

Refund za osłabiony skin w Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty Modern Warfare 2 Roze Skin
Skin LA Thieves w Call of Duty: Modern Warfare 2

Od kilku lat z okazji rozpoczęcia Call of Duty League do nowej odsłony serii trafiają różne, ekskluzywne skiny. Gracze mogą dokonać zakupu w cyfrowym sklepie MW2 oraz Warzone i reprezentować swoją ulubioną drużynę na serwerze. W tym roku debiut jednego ze skinów wiązał się ze sporymi kontrowersjami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Drużyna LA Thieves zapytana o preferowany wygląd swojej postaci wpadła na sprytny pomysł i zaproponowała Activision całą czarną postać, z logiem organizacji na klatce piersiowej gracza. Skin pojawił się w takiej formie i od razu rzuciły się na niego tłumy fanów, którzy uznali tę nowość za doskonały sposób do kamuflażu. Skin szybko ochrzczono mianem „Roze 2.0”.

Jedna z ostatnich aktualizacji wprowadziła znaczące zmiany do nowego skina. Activision szybko zareagowało i zdecydowało się dodać postaci więcej koloru czerwonego, co znacznie ułatwia jej spostrzeżenie. Gracze zaczęli domagać się zwrotu pieniędzy i według naszych informacji, Activision faktycznie akceptuje refundy. Regulamin wydawcy wymaga jednak, żeby gracze wnieśli o zwrot pieniędzy maksymalnie 14 dni po dokonaniu transakcji.

Przeczytaj też: Z czego składa się komputer?

Nie jest to pierwsze tego typu rodeo Activision. Warzone 1 wielokrotnie oskarżano o pay to win w związku z mniej widocznymi operatorami, skinami albo nawet wariantami broni zadającymi większe obrażenia. Tym razem twórcy zareagowali jednak bardzo szybko.

O autorze
Tomasz Alicki
Autor

Wychowany na konsolach weteran Call of Duty. Fan esportu i dobrej książki. Wolne chwile spędza w World of Warcraft lub Path of Exile.

Liczba wpisów: 279 (w redakcji od 17.10.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.