Skull and Bones na nowym materiale wideo. Ubisoft opowiada o „budowaniu pirackiego świata”

Skull and Bones

Zgodnie z zapowiedziami już w tym tygodniu ruszy otwarta beta Skull and Bones. Tymczasem okazuje się, że Ubisoft opublikował kolejny materiał promocyjny poświęcony wspomnianemu tytułowi. Francuska firma postanowiła zabrać graczy za kulisy produkcji i podzielić się kilkoma informacjami na temat świata gry.

Ubisoft zaprasza za kulisy Skull and Bones. Pierwszy odcinek skupia się na świecie gry

Skull and Bones – dziennik twórców gry

Dzięki powyższemu materiałowi wideo zainteresowani gracze mogą dowiedzieć się nieco więcej na temat procesu „budowaniu pirackiego świata” w Skull and Bones. Zgodne z zapowiedziami w nadchodzącej produkcji Ubisoftu użytkownicy będą mieli okazję eksplorować „niepowtarzalne” tereny stworzone na bazie Oceanu Indyjskiego, który – jak zaznaczają sami twórcy – jest „jednym z najbardziej bogatych kulturowo i różnorodnych” regionów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wkrocz do niebezpiecznego świata Skull and Bones, gdzie grasz wedle własnych zasad, aby z nieznanego żeglarza stać się budzącym największą grozę pirackim magnatem. Buduj wyjątkowe statki, zawieraj nieoczywiste sojusze i bierz udział w emocjonujących bitwach morskich, stawiając czoła przeciwnościom i siejąc zamęt na morzach.

– informuje opis materiału.

Na koniec warto przypomnieć, że Skull and Bones zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra zadebiutuje na wymienionych platformach już 16 lutego 2024 roku. Zamierzacie sięgnąć po nową produkcję Ubisoftu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.