Skull and Bones wielkim rozczarowaniem? W grę podobno nie gra nawet 1 milion osób

skull and bones

Jesteśmy już po premierze Skull and Bones. Recenzje gry nie były przychylne, co z pewnością miało swoje przełożenie na jej sprzedaż. Tymczasem podobno nie udało jej się zgromadzić nawet 1 miliona graczy.

Skull and Bones zgromadziło 850 000 graczy – plotka

Zwiastun premierowy Skull and Bones

Skull and Bones to nowa gra piracka Ubisoftu. Niestety wiele wskazuje na to, że nie uda jej się powtórzyć sukcesu Assassin’s Creed IV: Black Flag.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Źródła związane z Tomem Hendersonem wskazują bowiem, że gra nie zgromadziła nawet 1 miliona graczy. Mówiąc dokładniej, w Skull and Bones miało grać zaledwie 850 000 osób.

Dlaczego zaledwie? Bo tym gorzej, że liczba ta ma zawierać także użytkowników darmowego, 8-godzinnego triala gry.

Trzeba więc przyznać, że raczej nie tak Ubisoft wyobrażał sobie debiut swojej pozycji „AAAA”. Jedną z przyczyn niepowodzenia ma być natomiast fakt, że Skull and Bones wyceniono na pełną kwotę 70 dolarów, co miało być mocno krytykowane wewnątrz firmy.

Myślę, że wiemy, iż jest to w najlepszym przypadku gra warta 30-40 dolarów, ale ustalanie tych rzeczy nie należy do naszych obowiązków.

Jeden z pracowników Ubisoftu, który pracował nad Skull and Bones

Cóż, na razie nie jest więc zbyt kolorowo. Pozostaje liczyć, że Ubisoft będzie nadal pracował nad grą tak, aby rzeczywiście mogła sprawić graczom frajdę i być warta swojej ceny.

Tymczasem przypomnijmy, że Skull and Bones pojawiło się na rynku 16 lutego 2024 roku. Produkcja ta jest dostępna na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: Insider Gaming

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.