Skull and Bones odniesie sukces? Gracze po sprawdzeniu bety w większości chwalą dzieło Ubisoftu

Skull and Bones

W minioną niedzielę zakończyła się ostatnia przedpremierowa otwarta beta Skull and Bones. Produkcja Ubisoftu już niebawem zadebiutuje w pełnej wersji i całkiem możliwe, że odniesie sukces. Gracze bowiem w większości są zadowoleni po ograniu trybu open beta pirackiej przygody.

W serwisie Reddit pojawił się wątek, w którym gracze przedstawiają swoje opinie o niedawno zakończonej becie Skull and Bones. Okazuje się, że piracka przygoda zaserwowana przez Ubisoft wywarła całkiem pozytywne wrażenie na osobach, które postanowiły ją wypróbować.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gracze głównie chwalą Skull and Bones za przemyślany system walki, budowę świata oraz piracki klimat. Pojawiają się także opinie, ze tytuł świetnie sprawdza się w ramach odprężającej i niezobowiązującej zabawy.

Z kolei największym minusem wytykanym przez społeczność Reddita jest cena, którą trzeba zapłacić za Skull and Bones. Pozycja bowiem oferowana jest za kwotę pełnoprawnego tytułu, mimo że powszechnie uważana jest za grę-usługę. Taką decyzję jednakże bronił ostatnio prezes Ubisoftu, Yves Guillemot.

A Wy planujecie zakup Skull and Bones? Dajcie znać w komentarzach.

Źródło: Reddit

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.