Skull and Bones z premierą najwcześniej w drugiej połowie 2023 roku? Gra ma być najeżona błędami

Skull & Bones

Ubisoft nie może się ostatnio odpędzić od problemów. Te dotknęły także Skull and Bones, co poskutkowało kolejnym przesunięciem premiery gry. To jednak nie koniec złych wieści związanych z produkcją, a na te składać się ma między innymi jej zły stan techniczny.

Skull and Bones najwcześniej za kilka miesięcy? Testerzy mają zgłaszać błędy psujące grę

Zwiastun Skull and Bones

O ostatnich rewelacjach dotyczących Skull and Bones poinformował Tom Henderson. Według dobrze obeznanego w środowisku dziennikarza w Ubisofcie panuje przekonanie, że produkcja ukaże się najwcześniej w drugiej połowie 2023 roku. Termin ten jest jednak i tak dosyć mało prawdopodobny.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Co więcej, testerzy zajmujący się grą mają raportować o jej złym stanie technicznym. W przebiegu testów wyszło, że błędy utrudniają dalszą rozgrywkę i zwyczajnie psują produkcję. Podobno doprowadziło to nawet do opóźnienia zaplanowanego na początek lutego pokazu Skull and Bones dla mediów.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić?

Przypomnijmy, że Skull and Bones zadebiutuje na platformach PC, PS5 i Xbox Series X|S. Fabuła gry zabierze nas na Karaiby do okresu znanego jako „złota era” piractwa.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2370 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.