Zobacz premierowy zwiastun Skull and Bones! Gra jest już na ostatniej prostej przed debiutem

Skull and Bones

Po licznych opóźnieniach i przesunięciach Skull and Bones jest już na ostatniej prostej przed pojawieniem się na półkach sklepowych. Tytuł po drodze przeszedł szereg zmian koncepcji, aby w końcu stać się produkcją stricte sieciową. Teraz gdy data wydania jest coraz bliżej, Ubisoft wypuścił nowe materiały promocyjne, w tym zwiastun premierowy.

Skull and Bones na nowych materiałach promocyjnych

Zwiastun premierowy Skull and Bones

Premierowy zwiastun Skull and Bones przedstawia wszystkie elementy produkcji o piratach, których można spodziewać się w grze. Ubisoft pokłada ogromne nadzieje w swoim dziele, toteż machina promocyjna ruszyła pełną parą.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza samym zwiastunem Ubisoft ogłosił także dni otwartej bety Skull and Bones. Pozycję będzie można wypróbować w dniach od 8 do 11 lutego 2024 roku. Co więcej, postępy uzyskane w becie będzie można przenieść do pełnej wersji gry po jej zakupie.

Skull and Bones początkowo miało być grą fabularną, jednakże po licznych zmianach koncepcji, twórcy postawili na rozgrywkę sieciową. Tytuł swoją premierę będzie miał 16 lutego 2024 roku.

Źródło: YouTube

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.