Skull and Bones na klimatycznym trailerze i gameplayu przedstawiającym masę konkretów o grze Ubisoftu

Skull and Bones

W końcu wszelkie plotki o Skull and Bones zostały rozwiane. I to przez samego wydawcę – Ubisoft. Deweloperzy postanowili opowiedzieć – w dzisiejszym Ubisoft Forward – o produkcji, która rzekomo powstawała w bólu i niejednokrotnie prace nad nią były resetowane. Sprawdźcie oficjalne materiały z tytułu, który powinien przypaść do gustu osobom lubiącym morskie wyprawy.

Gameplay ze Skull and Bones zapowiada epicką, piracką przygodę!

Skull and Bones – trailer

Na dobry początek ukazano zwiastun filmowy, który pokazał wymagającą przeprawę jednego z piratów. Następnie przedstawiono tak mocno pożądany gameplay. Ukazał on wiele szczegółów o Skull and Bones. Głównym celem będzie przeżycie, a w trakcie zabawy zejdziemy na ląd, aby zdobyć nowe wyposażenie, zmienić ubiór, ulepszyć statek, skorzystać z craftingu czy rzucić wyzwanie innym graczom.

Sporą rolę w Skull and Bones odegra progres. Zaczniemy od małego statku i nijakiej załogi, aby wraz z kolejnymi starciami zdobywać cenne minerały pozwalające rozwinąć skrzydła i stać się potęgą na morzu. Ubisoft zapowiedział, że w nadchodzącej produkcji natkniemy się na zjawiskowe sztormy oraz losowe wydarzenia, w których możemy wziąć udział. Ponadto możliwa będzie rozgrywka single-player, jak i kooperacja ze znajomymi.

Skull and Bones – gameplay

Skull and Bones ma być również mocno rozwijane po premierze za sprawą nowych misji, wydarzeń czy elementów kosmetycznych.

Sprawdź także: Najlepsze kierownice do PS5

Premiera Skull and Bones odbędzie się 8 listopada na PC, PS5 oraz Xbox Series X|S. Twórcy porzucili konsole poprzedniej generacji, aby zaoferować graczom jak najbardziej efektowne bitwy.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z