Sky: Children of the Light trafi na PS4 i PS5. Twórcy potwierdzili prace nad grą

Sky: Children of the Light

Wielu posiadaczy konsol PlayStation wręcz nie może się doczekać premiery Sky: Children of the Light. Twórcy odpowiedzialni za m.in. Journey zapewnili, że ruszyły prace nad grą w wersji na konsole Sony.

REKLAMA

Sky: Children of the Light trafi na PlayStation 4 i 5

Sky Children of the Light
Sky: Children of the Light

Sky: Children of the Light po raz pierwszy zostało wydane w 2019, kiedy to gra ukazała się na smartfonach z systemem iOS. Rok później na rynku pojawiło się wydanie na urządzenia z Androidem, a w 2021 na Nintendo Switch. Teraz przyszedł wreszcie czas na to, aby produkcja zagościła na konsolach PS4 i PS5.

Na swojej stronie internetowej deweloperzy z Thatgamecompany poinformowali o rozpoczęciu produkcji gry w wersji na urządzenia od Sony. Podobnie jak w przypadku wyżej wymienionych platform, Sky: Children of the Light ponownie będzie dostępne za darmo. Co najbardziej istotne, w grze zastosowany zostanie crossplay pomiędzy wszystkimi platformami.

Zobacz też: Mody do Minecraft

Jak czytamy na oficjalnej stronie twórców, są oni podekscytowani możliwością przedłużenia żywotności swojej gry poprzez wydanie jej na nowe platformy. Data premiery nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, wiadomo jednak, że poprzedzona zostanie otwartymi beta-testami.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!