Skyrim Anniversary Edition trafi na Nintendo Switch? Wiele na to wskazuje

The Elder Scrolls Skyrim Anniversary Edition

Piąta odsłona The Elder Scrolls to bez wątpienia jedna z najczęściej portowanych gier w tym dwudziestoleciu. Wygląda na to, że Skyrim Anniversary Edition wkrótce zawita na konsolę Nintendo Switch. Wskazuje na to ocena przyznana przez jeden z organów zajmujących się klasyfikowaniem gier do odpowiednich grup wiekowych.

REKLAMA

Skyrim Anniversary Edition na Switch wydaje się być tylko kwestią czasu

Skyrim Anniversary Edition ocenione na nintendo Switch
Skyrim Anniversary Edition ocenione na Nintendo Switch

Na stronie tajwańskiego organu zajmującego się ratingiem gier pojawiła się ocena The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition w wersji na Nintendo Switch. Niedługo później wzmianka zniknęła ze strony, ale w internecie nic nie ginie i redakcji portalu Switch Brasil udało się uchwycić powyższy zrzut ekranu, zanim było za późno. Zwykle gry są oceniane przez odpowiednie organizacje na krótko przed swoją premierą, więc jest szansa, ze wydane w zeszłym roku Anniversary Edition pojawi się na Switchu już niedługo.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na słaby PC lub laptop

Oczywiście na ten moment mamy do czynienia tylko z niepotwierdzoną plotką, bo informacja zamieszczona na stronie tajwańskiego organu równie dobrze mogła być wynikiem błędu. Co prawda to mało prawdopodobne, ale zawsze — dopóki w temacie nie wypowie się sama Bethesda, niczego nie można brać za pewnik. The Elder Scrolls V: Skyrim Anniversary Edition zawiera podstawową grę, wszystkie oficjalne dodatki oraz aż 500 stworzonych przez społeczność modów.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!