Nietypowa modyfikacja do Skyrima zmienia go w grę o… współczesnej wojnie

Skyrim-Modern-War-Simulator

Skyrim to bez wątpienia gra, która cieszy się ogromnym wsparciem modderów. Właśnie dostaliśmy kolejny tego przykład. Mowa o kolejnej modyfikacji, która tym razem zmienia wojnę domową w… współczesny konflikt.

Modyfikacja Skyrim Modern War Simulator dodaje do gry nowoczesne bronie

Dzięki Skyrim Modern War Simulator gra wygląda teraz niczym film wojenny z prawdziwego zdarzenia. Modyfikacja dodaje do niej bronie, które zmieniają wojnę domową w jej świecie we współczesny konflikt.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Tak więc teraz ujrzymy w Skyrim karabiny maszynowe, wyrzutnie rakiet, czołgi czy nawet samoloty. Co ciekawe, po wybraniu strony w wojnie będziemy mogli też zarządzać grupą naszych żołnierzy, którym będziemy wydawać rozkazy.

Mod rozpoznaje też doświadczenie poszczególnych wojskowych. Wraz z rozwojem walk, ci będą zdobywać doświadczenie, które pozwoli im na zwiększenie swojego poziomu.

Skyrim Modern War Simulator wymaga do poprawnego działania innych modyfikacji – Spell Perk Item Distributor Unofficial Skyrim Special Edition Patch. Pobrać go możemy ze strony Nexus Mods.

Źródło: Windows Central

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.