Skyrim doczekał się porządnego remastera. Z tym modem ciężko uwierzyć, że gra ma 13 lat

Skyrim Nolvus V6

The Elder Scrolls V: Skyrim cechuje się niesamowitym wsparciem ze strony społeczności modderskiej. Udowadnia to także paczka modów Nolvus. Jej szósta odsłona sprawia, że gra wygląda tak, jakby została wydana wczoraj.

Skyrim – zwiastun modyfikacji Nolvus V6

Modyfikacja Nolvus V6 do The Elder Scrolls V: Skyrim

Nolvus to po prawdzie nie osobna modyfikacja, a paczka wypełniona modami poprawiającymi efekty wizualne Skyrima. Jej autor pracuje obecnie nad szóstą już odsłoną zestawu, który cechuje się naprawdę zapierającymi dech w piersi rezultatami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety na finalną edycję Nolvus V6 będziemy musieli jeszcze zaczekać. Znajduje się ona obecnie we wczesnej fazie rozwoju, a oficjalna premiera nastąpi jeszcze w tym roku.

Oceniając jednak po powyższym zwiastunie, zdecydowanie warto śledzić efekty rozwoju tej modyfikacji. Jej starsze wydania i związane z nią aktualności można znaleźć w tym miejscu.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Far Cry

Na koniec przypomnijmy, że The Elder Scrolls V: Skyrim zadebiutował w 2011 roku. Gra jest obecnie dostępna na szeregu różnych platform, wliczając w to PC i najnowsze konsole Xbox Series X|S oraz PS5.

Źródło: Wccftech

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.