Slender: The Arrival powraca po 10 latach! Przenosiny na Unreal Engine 5 oraz premiera na PS5 i XSX|S

Slender The Arrival 10th Anniversary Update

Cykl o Slender Manie to niegdyś jedna z najpopularniejszych serii z gatunku survival-horror. Zadaniem gracza było odkrycie wszystkich sekretów tajemniczej istoty, unikając jednocześnie jakiegokolwiek kontaktu z nią. Dodatkowe utrudnienie stanowiła całkowita bezbronność głównego bohatera, który dysponował wyłącznie podstawową latarką. Z okazji dziesięciolecia gry opublikowano aktualizację Slender: The Arrival 10th Anniversary Update, która wprowadza szereg nowości.

Slender: The Arrival 10th Anniversary Update debiutuje na PC, Xbox Series X|S oraz PlayStation 5. Na jakie zmiany mogą liczyć gracze?

Premierowy zwiastun Slender: The Arrival 10th Anniversary Update

Najważniejszą zmianą są przenosiny na silnik Unreal Engine 5. Pozwoliło to nie tylko na znaczne ulepszenie oprawy audiowizualnej, ale także usprawnienia w mechanice, z czego ucieszą się osoby lubiące wyzwania. Całkowicie nowy system oświetlenia sprawia, że dostrzeżenie zbliżającego się Slender Mana będzie jeszcze trudniejsze.

Co więcej, udostępniono specjalne narzędzie służące do tworzenia modyfikacji na wszystkie platformy, które będzie można ukończyć w trybie kooperacji lub pojedynczego gracza. Autorzy przygotowali także dodatkowy rozdział fabularny o nazwie Nightmare, a w planach jest wydanie DLC zawierającego kolejne scenariusze.

Przeczytaj także: Najlepsze laptopy gamingowe do 8000 zł

Warto dodać, że udostępniona aktualizacja jest darmowa dla dotychczasowych posiadaczy edycji PC. Osoby, które chcą po raz pierwszy zapoznać się z tytułem, mogą kupić go na Steam (91,99 zł), Epic Games Store (84 zł), Microsoft Store (92,49 zł) lub PlayStation Store (89 zł). Pełna lista zmian w najnowszej wersji dostępna jest na oficjalnej stronie internetowej.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.