Nowa gra twórców Silent Hill i The Last Guardian doczeka się prezentacji na Summer Game Fest 2024

Slitterhead

Już kilka miesięcy temu twórcy Slitterhead zapowiedzieli, że będzie to dla nich ważny rok. Deweloperzy z Bokeh Game Studio, w którym pracują m.in. Keiichiro Toyama i Kazunobu Sato, nie rzucali słów na wiatr. Okazuje się bowiem, że jeszcze w tym tygodniu gracze będą mieli okazję zobaczyć pierwszy gameplay z nowej produkcji twórców takich gier jak Silent Hill czy The Last Guardian.

Już jutro zobaczymy pierwszy gameplay ze Slitterhead, czyli nowego horroru twórców Silent Hill i The Last Guardian

Geoff Keighley poinformował bowiem, że na Summer Game Fest 2024 dojdzie do prezentacji Slitterhead. Zgodnie z przekazanymi informacjami w trakcie jutrzejszego pokazu gracze zobaczą pierwsze fragmenty rozgrywki z nadchodzącego horroru od Bokeh Game Studio. Miłośnicy gier grozy mają więc na co czekać.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

O Slitterhead wciąż wiadomo niewiele. Na The Game Awards 2021 zaprezentowano jedynie krótki teaser, ale od tamtego czasu deweloperzy nie podzielili się zbyt wieloma szczegółami na temat swojej produkcji. Na szczęście już jutro fani horrorów będą mieli okazję zobaczyć wspomniany tytuł w akcji.

Na koniec warto przypomnieć, że Summer Game Fest rozpocznie się jutro – 7 czerwca 2024 roku – o 23:00 czasu polskiego. Wydarzenie będzie można śledzić na żywo m.in. na platformach YouTube oraz Twitch. Zgodnie z zapowiedziami pokaz ma trwać około 2 godziny.

Źródło: Push Square

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.