Nowa gra twórcy Silent Hill na pierwszym gameplayu. Wyciekł zwiastun Slitterhead

Slitterhead

Slitterhead miało zostać oficjalnie zaprezentowane na dzisiejszym Summer Game Fest. Okazało się jednak, że gameplay z gry wyciekł kilka godzin wcześniej. Tym samym jest on już dostępny w internecie.

Wyciekł gameplay Slitterhead

Gameplay Slitterhead

O Slitterhead długo było cicho. To gra tworzona pod przywództwem ojca marki Silent HIll, czyli Keichiro Toyamy. Naturalnie będzie to więc produkcja pochodząca pod granice horroru.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Wiedzieliśmy już, że miała ona zostać zaprezentowana na dzisiejszym Summer Game Fest. Impreza startuje o godzinie 23:00 i zapewne gra pojawi się tam oficjalnie.

Niemniej jej gameplay można obejrzeć już teraz. Wyciekł on już do sieci, więc wszyscy zainteresowani mają możliwość sprawdzenia go wcześniej.

Przypomnijmy, że Slitterhead pojawi się na rynku już 8 listopada 2024 roku. Gra zadebiutuje na PC, PS5 i Xboxach Series X|S.

Źródło: YouTube

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2364 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.