Nie jedna, a dwie gry za darmo w Epic Games Store! Sklep oferuje hojny prezent dla graczy

Epic Games Store 11 darmowa gra

Epic Games Store kontynuuje świąteczne rozdawnictwo. Tym razem odbierzemy jednak nie jedną, a aż dwie gry. Są to przyjemne dla oka produkcje zawierające sporo łamigłówek.

Snakebird i Snakebird Primer za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Snakebird

Snakebird to kolorowa gra logiczna, która opiera się na łamigłówkach. Została wydana w 2015 roku, a na Steamie cieszy się ponad 700 „bardzo pozytywnymi” recenzjami.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W 2019 roku pojawiła się natomiast jej kontynuacja – Snakebird Primer. Produkcja ta oferuje nową wyspę, która także zawiera szereg zagadek do rozwiązania.

Obie te gry są teraz darmowe w Epic Games Store. Można je pobrać przechodząc do poniższych linków:

Zobacz też: Gry na Commodore 64

Dwie powyższe produkcje można odebrać za darmo do jutra (30.12) do godziny 16:59. Minutę później oficjalnie poznamy następną „darmówkę”, którą zaoferuje nam Epic Games Store.

Źródło: Epic Games Store

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.