Son and Bone – nowa gra od twórców Quantum Error. Exclusive PlayStation 5 z dinozaurami!

Son and Bone

Quantum Error to jeden z najgorszych tytułów, jakie ukazały się na PlayStation 5 w 2023 roku. Mimo fali negatywnych recenzji deweloperzy nie zrezygnowali z rozwijania kolejnych projektów. Ich nowa gra to Son and Bone, czyli dynamiczny FPS, w którym stawimy czoła hordom dinozaurów.

Son and Bone w pełnej krasie. Dynamiczne starcia z gigantycznymi dinozaurami

Teaser Son and Bone

Tło fabularne Son and Bone nie jest skomplikowane. Gdy farma w stanie Montana zostaje zaatakowana przez słynnych bandytów, szeryf Sam Judge wyrusza, aby wymierzyć sprawiedliwość i uratować porwanego zakładnika.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niestety, w trakcie pościgu, z bliżej nieznanych przyczyn Judge zostaje przeniesiony do świata pełnego prehistorycznych bestii. Mężczyzna zostaje zmuszony do walki o własne życie.

Udostępniony teaser może budzić skojarzenia z nieco zapomnianą już serią Turok. Głównym zadaniem graczy jest eliminowanie napotkanych przeciwników. Protagonista wykorzystuje w tym celu szeroki arsenał – od rewolwerów, przez strzelby i granatniki po miniguna.

Podobnie jak w przypadku Quantum Error jakość oprawy graficznej budzi pewne zastrzeżenia. Jakość modeli postaci czy otoczenia zauważalnie odstaje od innych gier powstających na silniku Unreal Engine 5.

Przeczytaj także: Najlepsze gry podobne do Far Cry

Premiera Son and Bone przewidziana jest na 2024 rok. Tytuł zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 5.

Źródło: Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.